BANNER (3).jpg (558 KB)
HAKKIMIZDA


Geçmişten gelen öğretilerin birer zorunluluktan ziyade yol gösterici olduğu günümüz dünyasında “güzel” kavramı değişiyor, trendler evriliyor. Stiller iyiden iyiye farklılaşıyor, mix’leniyor, çoğalıyor. Eskinin şatafatı ve gösterişi yerini doğal bir sadeliğe bırakıyor. Eşsiz stiller sürdürülebilir bir anlayışla tasarlanıyor. 

 

2012 yılından beri bu dönüşümün bir parçası olarak, doğadan ilhamla ve evrensel bir tasarım anlayışıyla çalışıyoruz. Günümüz kadının kişiliğini yaşam tarzına yansıtma özgürlüğünü kutlamak için çağdaş tasarımlarımızla alternatif stiller yaratıyoruz. Mütevazi duruşu modern çizgilerle buluşturuyor, yaşam biçimi fark etmeksizin iyi giyinmeye önem gösteren tüm kadınlar için fonksiyonel ve çizgi dışı tasarımlar sunuyoruz. Nihayetinde, her ihtiyacı karşılayacak çeşitli kumaş, desen ve renklerde yüksek kaliteli parçalar ortaya çıkarıyoruz.

 

İstanbul merkezli bir tasarım firması olarak, ilhamımızı bu şehrin birbiriyle muazzam
bir bütünlük yaratan farklı tonlarından alıyoruz. 

 

Bugün, Türkiye genelinde onlarca şehirde 150’den fazla satış noktasında, yurt dışında 27 farklı ülkede ve online satış kanalımız aracılığıyla dünya çapında milyonlarca kadın ile buluşuyoruz. 

 

Bu beraberlikte bize ilham veren herkese teşekkürler!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.